Je pripojenie neobmedzené?

Áno, naše pripojenie k Internetu je dátovo a časovo neobmedzené. To znamená, že môžete surfovať a sťahovať kedykoľvek a bez dátových obmedzení a poplatok ostane stále rovnaký. Takže s nami si nemusíte strážiť objem prenesených dát.

Koľko stojí zriadenie pripojenia?

Zriadenie pripojenia je spoplatnené jednorázovou čiastkou vo výske 50,- € s DPH. V cene je zahrnutý aj základný WiFi router. Aktivačný poplatok sa môže navýšiť v prípade neštandardných podmienok (použitie drahšieho materiálu a pod.).

Čo robiť, keď nefunguje pripojenie?

Ak sú nastavenia vo Vašom PC/mobile správne, skúste na cca 10 sekúnd vypnúť z elektrickej siete napájací adaptér od antény. Ak používate WiFi router, vypnite na pár sekúnd aj ten. Ak problémy pretrvávajú viac ako hodinu, kontaktujte nás.

Aká je viazanosť zmluvy?

Štandardne je naše pripojenie bez viazanosti. Viazanosť môže byť aplikovaná v prípade neštandardných podmienok alebo pri odbere akciového zariadenia (notebook, tablet, smartfón, drahší wifi router) k zmluve za zvýhodnenú cenu.

Je možné platiť trvalým príkazom?

Áno, za naše služby môžete platiť aj trvalým príkazom. Stačí, ak si vo Vašej banke zriadite trvalý príkaz a ďalej už budú Vaše platby automatické. Nezabudnite v trvalom príkaze uviesť Váš variabilný symbol.

Ako vypísať poštovú poukážku?

Pre úhradu služieb používajte poštovú poukážku na účet (typ RI). Tu nájdete vzorovo vyplnenú poukážku. Nezabudnite na poukážke vyplniť Váš variabilný symbol s správnu čistku. Spracovanie platby poštovou poukážkou trvá 4-8 dní.

Je možné využívať iba digitálnu televíziu?

V súčasnosti žiaľ nie je možné využívať samostatne iba digitálnu televíziu. Digitálna televízia je podmienená zriadením pripojenia k Internetu a využívaním aspoň minimálneho programu Surf@FLAT Mini.

Ako sa počíta celková cena za služby?

Celková cena za využívané služby je daná ako súčet poplatkov za jednotlivé služby. Napríklad, ak využívate pripojenie Surf@FLAT Turbo, základný balíček TV a detský balíček, celková cena je 13,27 € + 5,- € + 2,40 € t.j. 20,67 € s DPH.

Neprišla Vám elektronická faktúra?

Ak Vám neprišla elektronická faktúra na Váš e-mail, skontroluje priečinok "Nevyžiadaná pošta". Môže sa stať, že Váš e-mailový server naše faktúry identifikuje ako nevyžiadanú poštu. Naše faktúry sú odosielané z adresy faktury@zakanik.net.